زیباترین مدل های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک که یاید ببینید | کابینت نئوکلاسیک عکس

زیباترین مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک که باید ببینید!

فهرست:

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک یکی از پرطرفدارترین سبک‌های کابینت آشپزخانه است که از تلفیق سبک کلاسیک و سبک مدرن به وجود آمده است. همان‌طور که می‌دانید طراحی کابینت آشپزخانه یکی از اصلی‌ترین موارد در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است. برای درک بهتر اینکه «کابینت نئوکلاسیک چیست» بهتر است که عکس‌های بیشتری از این سبک طراحی کابینت آشپزخانه ببینید. اگر به دنبال جدیدترین انواع کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک و انتخاب بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در صورت نیاز به مشاوره یا طراحی و ساخت کابینت نئوکلاسیک می‌توانید با «مجموعه طراحی دکوراسیون نیکاس» در ارتباط باشید.

مقدمه ای بر شناخت کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک نسل جدیدی از کابینت آشپزخانه است که با توجه به ترکیب سبک کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. با توجه به اهمیت طراحی کابینت آشپزخانه و نیز دکوراسیون آشپزخانه قصد داریم در این مقاله عکس‌هایی از زیباترین مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک قرار دهیم تا به شما کمک کند بهترین کابینت آشپزخانه را برا خود انتخاب کنید.

اگر با انواع سبک‌های کابینت آشپزخانه آشنا نیستید، ابتدا پیشنهاد می‌کنیم مقاله ” سبک‌های طراحی کابینت آشپزخانه” را مطالعه کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. کابینت مدرن و کابینت کلاسیک دو سبک اصلی و پرطرفدار طراحی کابینت آشپزخانه بودند تا اینکه طراحان و دیزاینر‌های دکوراسیون داخلی، طرحی جدید از کابینت را ارائه دادند که ترکیبی از دو سبک مدرن و کلاسیک را در خود داشت.

این سبک طراحی کابینت که به کابینت نئوکلاسیک معروف است، تلفیقی از تزئینات بسیار کم سبک کلاسیک در بستر طراحی کابینت مدرن است.

همانطور که در مقاله «انواع جنس‌های کابینت آشپزخانه» اشاره شد، کابینت نئوکلاسیک از ام دی اف خام یا چوب ساخته می‌شود. استفاده از متریال چوب باعث افزایش قیمت کابینت نئوکلاسیک می‌شود بنابر‌این در ساخت انواع کابینت‌ها بیشتر از ام دی اف استفاده می‌شود. برای ساخت کابینت نئوکلاسیک، ام دی اف را متناسب با طرح مدنظر در دستگاه سی ان سی برش می‌دهند و سپس یک روکش از جنس پی وی سی بر روی آن قرار می‌دهند. همچنین می‌توان بر روی آن از روکش چوبی نیز استفاده کرد. رنگ مورد استفاده برای رنگ کاری کابینت نئوکلاسیک شامل رنگ‌های پلی اورتان و پولیشی است.

آشنایی با کابینت نئوکلاسیک | کابینت مدرن یا نئوکلاسیک
انتخاب کابینت آشپزخانه باید متناسب با سبک دکوراسیون داخلی باشد. پس ابتدا لازم است با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خود، سبک مناسب کابینت آشپزخانه را انتخاب کرده و بهترین رنگ کابینت را استفاده کنید.

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک معمولا به رنگ‌های خنثی و معتدل ساخته می‌شود و باید متناسب با رنگ بندی سایر المان‌های دکوراسیون داخلی شما باشد. همچنین می‌توانید از ترکیب دو رنگ در طراحی کابینت نئوکلاسیک استفاده کنید تا ظاهری متفاوت‌تر به آشپزخانه خود هدیه کنید. در ادامه عکس‌هایی از کابینت نئوکلاسیک قرار خواهیم داد که امیدواریم شما را در انتخاب بهترین رنگ‌بندی کابینت نئوکلاسیک راهنمایی کند.

کابینت نئوکلاسیک سفید

کابینت نئوکلاسیک سفید یکی از پرطرفدارترین مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک است. اگر بین رنگ‌های مختلف کابینت سردرگم مانده‌اید و نمی‌دانید کدام رنگ برای دکوراسیون آشپزخانه شما مناسب‌تر است؛ پیشنهاد ما انتخاب رنگ سفید است. رنگ سفید در کابینت نئوکلاسیک هیچ‌گاه قدیمی نمی‌شود و شما می‌توانید تا چندین سال از آن استفاده کنید، بدون آنکه دلزده شوید.

کابینت نئوکلاسیک سفید | کابینت نئوکلاسیک سفید براق
کابینت نئوکلاسیک سفید بی‌شک پرطرفدارترین رنگ در طراحی کابینت است که هیچ‌گاه قدیمی نخواهد شد. اگر قصد خرید کابینت نئوکلاسیک را دارید، می‌توانید درخواست خود را با گروه طراحی داخلی نیکاس درمیان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم.
کابینت نئوکلاسیک سفید | عکس کابینت نئوکلاسیک سفید مات
کابینت نئوکلاسیک سفید مات برای تمام آشپزخانه‌های کوچک تا بزرگ پیشنهاد می‌شود. همچنین استفاده از مدل دکوری کابینت آشپزخانه می‌تواند فضای چشم‌نوازی ایجاد کند.
کابینت نئوکلاسیک سفید پولیشی | کابینت انزو پولیشی
اگر نورگیری محیط آشپزخانه شما کم است از رنگ های روشن مانند سفید استفاده کنید. کابینت نئوکلاسیک سفید براق با رنگ پولیشی یا انزو یکی از بهترین گزینه‌ها برای انواع مدل‌های کابینت آشپزخانه است.
کابینت نئوکلاسیک چیست | قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید
اگر به دنبال یک آشپزخانه لوکس اما ساده هستید، می‌توانید از کابینت نئوکلاسیک سفید استفاده کنید. استفاده از ترکیب رنگ‌های خاص در کنار رنگ سفید می‌تواند به زیباتر شدن فضای شما کمک کند.

کابینت نئوکلاسیک طوسی

رنگ طوسی یکی دیگر از رنگ‌های پرطرفدار در کابینت نئوکلاسیک که به دلیل ساختار خنثی جایگاه ویژه‌ای در سبک نئوکلاسیک دارد. اگر نمی‌خواهید آشپزخانه شما یک‌دست سفید رنگ باشد، پیشنهاد ما به شما استفاده از کابینت نئوکلاسیک طوسی است.

کابینت نئوکلاسیک طوسی | بهترین ترکیب رنگ کابینت نئوکلاسیک
رنگ خنثی طوسی کابینت نئوکلاسیک در کنار صفحه روی کابینتی سفید و کاشی پشت کابینتی سفید رنگ ترکیب جذابی است که می‌تواند یک آشپزخانه جذاب و زیبا را بسازد.
مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طوسی | زیباترین کابینت آشپزخانه
کابینت نئوکلاسیک طوسی از رنگ‌های مورد پسند اکثر افراد است که هیچ وقت از مد نمی‌افتد؛ پس اگر قصد بازسازی آشپزخانه خود را دارید و می‌خواهید رنگ خنثی و جذابی برای کابینت خود در نظر بگیرید، رنگ طوسی را بین گزینه‌های خود قرار دهید و مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد.

کابینت نئوکلاسیک کرمی

رنگ کرم یکی دیگر از رنگ‌های پرکاربرد در مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک است که می‌‌تواند به ایجاد فضایی دلباز و روشن کمک کند. استفاده از کابینت نئوکلاسیک کرم چه در آشپزخانه پر نور و چه در آشپزخانه کم نور به دلیل اینکه نور را به خود جذب نمی‌کند و آن را بازتاب می‌کند، باعث دلبازتر نشان دادن فضا می‌شود. پس اگر می‌خواهید آشپزخانه شما بزرگتر نشان داده شود، رنگ کرم می‌تواند یکی از بهترین رنگ‌ها برای کابینت آشپزخانه شما باشد.

کابینت نئوکلاسیک جدید |طرح های كابينت نئوكلاسيك
کابینت نئوکلاسیک کرمی یا شیری در کنار رنگ‌های تیره‌تر می‌تواند کنتراست رنگی خوبی در آشپزخانه شما ایجاد کند. همچنین اگر می‌خواهید آشپزخانه شما رنگ روشن داشته باشد اما از کابینت نئوکلاسیک سفید خسته شده‌اید، این رنگ بهترین رنگ برای شماست. در صورت نیاز به مشاوره برای خرید کابینت نئوکلاسیک می‌توانید با شماره تلفن 02126711517 مجموعه نیکاس تماس بگیرید.
کابینت نئوکلاسیک کرمی | بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک روشن
ترکیب رنگ کرم و قهوه‌ای برای کابینت آشپرخانه نئوکلاسیک بسیار جذاب است. استفاده از کابینت نئوکلاسیک کرم رنگ می‌تواند باعث بزرگ‌تر نشان دادن آشپزخانه شما شود.

کابینت نئوکلاسیک دو رنگ

استفاده از دو رنگ در مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی کابینت نئوکلاسیک است. کابینت نئوکلاسیک دو رنگ باید به نحوی انتخاب شود که تضاد رنگی و کنتراست خوب رنگ‌ها بتواند به زیباتر شدن فضا کمک کند و آن را چشم نواز کند. اگر علاقمند به استفاده از کابینت نئوکلاسیک دو رنگ هستید، می‌توانید از عکس‌های زیر الگو برداری کنید.

کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی | قیمت کابینت نئوکلاسیک دو رنگ | دستگیره کابینت نئوکلاسیک طوسی
استفاده از دو رنگ سفید و طوسی (طوسی تیره یا طوسی روشن) جز بهترین رنگ‌های کابینت نئوکلاسیک است که شما می‌توانید برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. کنتراست خوب رنگ سفید و رنگ طوسی کابینت نئوکلاسیک به شکیل نشان دادن فضای شما کمک می‌کند. اگر قصد انتخاب کابینت نئوکلاسیک دو رنگ را دارید، پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران مجرب مجموعه نیکاس در ارتباط باشید.
کابینت نئوکلاسیک طوسی | کابینت نئوکلاسیک ممبران
اگر به این عکس کابینت نئوکلاسیک دو رنگ نگاه کنید، مجدد به معجزه قرار گرفتن دو رنگ سفید و طوسی در کابینت آشپزخانه پی می‌برید. گوشه‌های کرو کابینت نیز در زیبایی هر چه بیشتر این کابینت بی‌تاثیر نیست و توانسته آشپزخانه‌ای به سبک نئوکلاسیک و دلباز ایجاد کند. همچنین شبیه بودن برش سی ان سی کابینت‌های زمینی و دیواری ساختاری چشم نواز ایجاد کرده است.
کابینت مدل نئوکلاسیک | کابینت نئوکلاسیک آبی سفید
در این عکس یکی دیگر از ترکیب رنگ‌های جذاب کابینت نئوکلاسیک دو رنگ را مشاهده می‌کنید. اگر به دنبال کابینت آشپزخانه جدید هستید، استفاده از دو رنگ با این کنتراست رنگی جذاب می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
کابینت نئوکلاسیک عکس | قیمت کابینت ممبران نئوکلاسیک
این عکس نیز ترکیب زیبای رنگ آبی و سفید در کابینت آشپزخانه را نشان می‌دهد. احاطه شدن رنگ آبی در میان کابینت‌های سفید کابینت نئوکلاسیک توانسته حس خوبی را به مخاطب القا کند.
بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک چیست؟ | ترکیب رنگ‌های خاص در کابینت آشپزخانه
در این کابینت نئوکلاسیک دو رنگ جدید می‌بینید که الزاما نباید رنگ کابینت‌های بالا و پایین متفاوت باشد و می‌توان تنها قسمت بالای هود و جزیره آشپزخانه را متفاوت از رنگ سایر قسمت‌های کابینت مدل نئوکلاسیک در نظر گرفت.
کابینت نئوکلاسیک دو رنگ سفید مشکی | فرق کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک
ترکیب دو رنگ سفید و مشکی از آن ترکیب رنگ‌های پرطرفدار در کابینت نئوکلاسیک دو رنگ است که می‌تواند با دکوراسیون داخلی به خوبی هم‌خوانی پیدا کند. اگر می‌خواهید فضای آشپزخانه شما بزرگ‌تر دیده شود، بهتر است که مقدار رنگ سفید در کابینت نئوکلاسیک آشپزخانه شما بیشتر از رنگ مشکی آن باشد.
کابینت نئوکلاسیک یا مدرن | کابینت نئوکلاسیک لاکچری
اگر فضای آشپرخانه شما بزرگ است و نمی‌توانید بین کابینت آشپزخانه مدرن و نئوکلاسیک یک مدل کابینت را انتخاب کنید، می‌توانید مانند این عکس دو سبک طراحی کابینت آشپزخانه را همزمان داشته باشید! استفاده از دو رنگ برای کابینت آشپزخانه توانسته است این دو سبک را از هم جدا کند در حالی که کنتراست رنگی بسیار خوبی نیز ایجاد کرده است و در اصل یک آشپزخانه خاص است.
رنگ کابینت نئوکلاسیک و مدرن جدید
یکی دیگر از کابینت‌های آشپزخانه خیلی خاص این ترکیب رنگ و سبک در کنار یکدیگر است. اگر شما فرد چالش پذیری هستید، این مدل کابینت آشپزخانه زیبا می‌تواند برای شما عالی باشد.
کابینت نئوکلاسیک سفید و قهوه‌ای | هزینه کابینت نئوکلاسیک
ترکیب رنگ قهوه‌ای و سفید در کابینت نئوکلاسیک دو رنگ نیز از دیگر ترکیب رنگ‌های مورد پسند مردم به خصوص ایرانیان است. رنگ قهوه‌ای در این عکس توانسته است آشپزخانه سبک نئوکلاسیک را از یکدستی رنگی رها کند و به خاطر رنگ طبیعی آن، حس طبیعت را در آشپزخانه زنده کند.

رنگ‌های خاص کابینت نئوکلاسیک

اگر شما از افرادی هستید که نمی‌خواهید از ترکیب رنگ‌های معمول کابینت نئوکلاسیک استفاده کنید و می‌خواهید آشپزخانه شما رنگ خاص داشته باشد، باید از رنگ‌های خاص کابینت آشپزخانه استفاده کنید. همان‌طور که می‌دانید در سبک نئوکلاسیک مرسوم نیست که از رنگ‌های جیغ و زننده استفاده شود؛ به همین دلیل بهتر است اگر رنگ خاصی مدنظر دارید آن را به سمت رنگ‌های خنثی متمایل کند. برای ایده گرفتن می‌توانید به مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک زیر نگاهی بیندازید:

مدل های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک | کابینت نئوکلاسیک لاکچری
ترکیب رنگ پاستلی سبز و صورتی در کنار جزیره چوبی فضایی خاص در آشپزخانه ایجاد کرده است. اگر نیاز به مشاوره برای انتخاب بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک دارید، می‌توانید با شماره تلفن مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی نیکاس تماس بگیرید تا مشاوران و متخصصان نیکاس شما را راهنمایی کنند.
رنگ کابینت نئوکلاسیک نسکافه ای | رنگ کابینت نسکافه ای
رنگ کابینت نئوکلاسیک نسکافه‌ای نیز یکی دیگر از رنگ‌های خنثی پر طرفدار در طراحی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک است که شما می‌توانید به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های رنگ آشپزخانه خود در نظر داشته باشید.
کابینت مدل نئوکلاسیک | کاتالوگ کابینت نئوکلاسیک
این ترکیب رنگ سبز خاص نیز از دیگر رنگ‌های زیبا برای مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک است که ترکیب آن در کنار رنگ سفید و قهوه‌ای بسیار جذاب خواهد بود.

طراحی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک در نیکاس

طرح‌ها و مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک روز به روز در حال گسترش است و از ترکیب رنگ‌های متنوعی در آن استفاده می‌شود. همان‌طور که گفته شد تفاوت کابینت نئوکلاسیک با کابینت کلاسیک یا مدرن در میزان کم بودن تزئینات و سادگی آن است. اگر دوست دارید آشپزخانه‌ای خاص و جذاب داشته باشید، پیشنهاد ما به شما کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک است. اگر با دیدن مدل‌های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک بازهم سردرگم بودید، می‌توانید با گروه طراحی داخلی نیکاس ارتباط برقرار کنید تا متخصصین مجرب ما شما را راهنمایی کنند. همچنین می‌توانید طراحی و ساخت کابینت نئوکلاسیک خود را به نیکاس بسپارید و مطمئن باشید که بهترین کابینت آشپزخانه را خواهید داشت. برای آشنایی بیشتر می‌توانید از پروژه‌های مجموعه نیکاس دیدن کنید.

پرکاربردترین رنگ‌ها در کابینت نئوکلاسیک کدامند؟

اگرچه برای این سوال پاسخ واحدی وجود ندارد اما کابینت نئوکلاسیک سفید، کابینت نئوکلاسیک طوسی، کابینت نئوکلاسیک دو رنگ سفید طوسی از پرکاربردترین رنگ‌ها در کابینت نئوکلاسیک هستند. در انتخاب رنگ کابینت نئوکلاسیک محدودیتی وجود ندارد و تنها باید به سمت رنگ‌های خنثی کشیده شود.

قیمت کابینت نئوکلاسیک به چه عواملی وابسته است؟

قیمت کابینت نئوکلاسیک به عوامل مختلفی نظیر جنس متریال مورد استفاده، طرح روی درب کابینت و … وابسته است. از آنجایی که این نوع کابینت تزئینات کمتری نسبت به کابینت کلاسیک دارد، می‌توان گفت در مقایسه با کابینت کلاسیک هم جنس خود قیمت کمتری دارد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد رای‌ها 4

هنوز امتیازی ثبت نشده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.